Каталог товарів

Статті

Категорії
Магнітні трекові системи освітлення
Магнітні трекові системи освітлення

Магнітна трекова система - це сучасне, універсальне освітлення, яке задовольнить будь-які дизайнерські та технічні вимоги. Нічого практичнішого в сфері освітлення на даний час ще не придумали.

Магнітна трекова система освітлення складається з двох основних елементів: магнітний трек і світильники. Магнітний трек встановлюється на будь-яку поверхню і має три конфігурації за способом монтажу: вбудовуваний, накладний та підвісний. Після закінчення всіх робіт з монтажу системи, в будь-якому місці треку встановлюються світильники.
Система низьковольтна 48V і абсолютно безпечна, навіть при дотику до треку.

 

Фотометрія Schreder. MidFlex™2
Фотометрія Schreder. MidFlex™2

Друге покоління оптичної системи MidFlex™2 використовує переваги останньої генерації світлодіодів середньої потужності та спеціальної оптики для професійних застосувань.
Система MidFlex™2 розроблена таким же чином, як і LensoFlex®4, з тими ж габаритами та вузлом кріплення.
MidFlex™2 пропонує альтернативне рішення для тих, хто шукає економічне і високоефективне освітлення, зберігаючи при цьому дизайн світильника.

Універсальний вузол кріплення IzyFix
Універсальний вузол кріплення IzyFix

Запатентована Шредером універсальна система кріплення IzyFix відлита під тиском з алюмінієвого сплаву. Вона є невід'ємною частиною світильника, змонтованого на заводі. Система IzyFix націлена на задоволення потреб у всьому світі, з дотриманням вимог IEC і ANSI 3G.

Система кріплення IzyFix спрощує процес замовлення і монтажу світильника.

Модуль підключення IzyHub
Модуль підключення IzyHub

IzyHub - це інноваційний пристрій, який має на меті забезпечити безпроблемну установку і технічне обслуговування світильників. Єдиний центральний вузол підключення розподіляє електроенергію по всіх частинах світильника та передає інформацію, забезпечуючи надійну і довгострокову роботу компонентів.

Фотометрія Schreder. LensoFlex®4
Фотометрія Schreder. LensoFlex®4

LensoFlex®4 максимально розширює переваги концепції LensoFlex, побудованої за принципом додавання світлорозподілу. Кількість світлодіодів у поєднанні з робочим струмом визначає рівень інтенсивності світлового потоку. Завдяки оптимальному розподілу світла і надзвичайно високій світловіддачі, четверте покоління оптичної системи дозволяє зменшити розміри світильника і запропонувати найкраще рішення з точки зору інвестицій.

Оптика LensoFlex®4 може мати систему обмеження заднього світла для запобігання нав'язливому освітленню або обмежувач відблисків для високого зорового комфорту.

Системи керування Schreder. Рішення Bluetooth
Системи керування Schreder. Рішення Bluetooth

Рішення Schréder Bluetooth складається з 3 основних компонентів:
• Вставка Bluetooth, підключена до модульного драйвера світильника (BLE трансивер)
• Антена Bluetooth, встановлена на світильник
• Додаток для смартфонів під назвою Sirius BLE

Зручність у використанні

Рішення Schréder Bluetooth ідеально підходить для індивідуального налаштування вуличних світильників на місці установки за допомогою технології Bluetooth. Користувач може включати або вимикати світильник, адаптувати профіль дімування, зчитувати діагностичні дані та багато іншого. Зручна для користувача програма Sirius BLE пропонує легкий та безпечний доступ до функцій керування та налаштування.

Незалежно від того, де знаходиться ваша мережа освітлення, це рішення допоможе легко керувати світильниками, знаходячись поруч з опорами освітлення.

Системи керування Schreder. Сталий світловий потік (CLO)
Системи керування Schreder. Сталий світловий потік (CLO)

Система компенсації втрат світлового потоку, що відбуваються з часом, запобігає надмірному освітленню на початку терміну служби світильника. Світлову амортизацію слід враховувати для забезпечення заздалегідь визначеного рівня освітлення протягом усього терміну служби світильника.
Без функції CLO це робиться за рахунок збільшення початкової потужності установки, що компенсує амортизацію. За наявності CLO можна контролювати рівень енергоспоживання, необхідний для досягнення потрібного рівня освітлення - не більше і не менше - впродовж терміну служби світильника.

Фотометрія Schreder. MidFlex™
Фотометрія Schreder. MidFlex™

Концепція MidFlex™ побудована за тим самим принципом, що й LensoFlex®2: кожен LED, пов'язаний з певною лінзою, генерує певну частку загального світлопотоку світильника. Головна відмінність MidFlex™ – тип використаних світлодіодів.
MidFlex™ використовує переваги світлодіодів середньої потужності для професійного застосунку. Система будується на комбінації кількох модулів LED середньої потужності, розташованих максимально щільно один до одного. Ця конфігурація забезпечує високий світловий потік, проте обмежує фотометрію до середнього світлорозподілу. Скляний розсіювач гарантує ступінь захисту ІР66.

Системи керування Schreder. Система Оулет IoT
Системи керування Schreder. Система Оулет IoT

Оулет IoT дистанційно керує світильниками мережі, створюючи ресурс для підвищення ефективності, отримання точних даних в режимі реального часу та економії електроенергії до 85%.

ВСЕ В ОДНОМУ

Контролер LUCO P7 CM виконує найсучасніші функції для оптимізованого керування мережею. Він також має інтегрований фотоелемент та працює за астрономічним годинником для сезонної адаптації профілю дімування.

Системи керування Schreder. PIR датчик: виявлення руху
Системи керування Schreder. PIR датчик: виявлення руху

У місцях з невеликою нічною активністю, рівень освітлення можна зменшити до мінімуму більшу частину часу. Використання пасивних інфрачервоних датчиків (PIR) дозволяє підвищити рівень освітлення у разі виявленні пішоходу чи транспортного засобу.
Кожен світильник можна налаштувати індивідуально за кількома параметрами, такими як: мінімальний та максимальний світловий потік, час реагування, тривалість періоду вмикання/вимикання. PIR датчики можуть бути використані в автономній та взаємодіючій мережах освітлення.

Системи керування Schreder. Датчик денного світла / фотоелемент
Системи керування Schreder. Датчик денного світла / фотоелемент

Фотоелементи або датчики денного світла вмикають світильник, як тільки рівень природного освітлення стає недостатнім. Для безпеки та комфорту громадського простору, світильник може програмуватися на включення під час шторму, в похмурий день (на критичних ділянках) або лише вночі.

Системи керування Schreder. Користувацький профіль дімування
Системи керування Schreder. Користувацький профіль дімування

Інтелектуальні драйвери світильників можна запрограмувати на заводі з використанням складних профілів дімування: до 5 комбінацій часових інтервалів та рівнів світла. Ця функція не потребує додаткової проводки.
Період між вмиканням і вимиканням використовується для активації попередньо встановленого режиму дімування. Користувацький профіль дімування забезпечує максимальну економію електроенергії за одночасного дотримання необхідних рівнів та рівномірності освітлення протягом ночі.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину